MERRY CHRISTMAS – LEKCJE KULTUROWE - Szkoła Podstawowa numer 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

MERRY CHRISTMAS – LEKCJE KULTUROWE

Dnia 6 grudnia  w naszej szkole  odbyÅ‚y siÄ™ nie tylko MikoÅ‚ajki, ale także lekcje kulturowe dotyczÄ…ce ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia w klasach IV – VIII na zajÄ™ciach z  jÄ™zyka angielskiego prowadzonych przez p. WiolettÄ™ LebiodÄ™. Uczennice klasy VI przygotowaÅ‚y gazetkÄ™, a p. Lebioda przygotowaÅ‚a dekoracje klasy i zadbaÅ‚a o sÅ‚odkoÅ›ci dla uczniów. MÅ‚odsi uczniowie uczyli siÄ™ sÅ‚ownictwa zwiÄ…zanego z Bożym Narodzeniem z wykorzystaniem aplikacji multimedialnych, klasy starsze uczestniczyÅ‚y natomiast w quizie i poznaÅ‚y zwyczaje obchodzenia Å›wiÄ…t w Wielkiej Brytanii i Ameryce PóÅ‚nocnej. Wszyscy uczniowie uczyli siÄ™ kolÄ™dy pt. ”Silent Night” oraz piosenek Å›wiÄ…tecznych w jÄ™zyku angielskim, które bÄ™dÄ… Å›piewać podczas szkolnego karaoke.

Data dodania: 2018-12-06 12:10:24
Data edycji: 2019-02-01 12:18:16