LIST DO KRÓLOWEJ ELŻBIETY II

W roku szkolnym 2019/2020 dziewczęta z kl. VII z pomocą nauczycielki języka angielskiego, pani Wioletty Lebiody na lekcji online napisały list z życzeniami z okazji 94 urodzin Królowej Elżbiety II. Propozycję tego projektu przyjęły z ogromnym entuzjazmem. Uczennice bardzo zaangażowały w jego realizację zadania i zasypywały anglistkę propozycjami treści jakie umieszczone zostały w liście. Znalazł się również prezent dla Królowej i było to zdjęcie kartki z napisem „Happy Birthday” wykonane rok wcześniej na zajęciach projektowych przez Zuzannę Kalinowską. Pani Wioletta również dołączyła swój list z opisem uczennic i życzeniami dla Królowej - list został wysłany na adres:

Her Majesty The Queen

Buckingham Palace