KONKURS CZYTELNICZY „SZLAKIEM POLSKICH LEGEND” DLA KLAS 4

KONKURS CZYTELNICZY

„SZLAKIEM POLSKICH LEGEND” DLA KLAS 4

Dnia 17 marca w szkolnej bibliotece odbył się konkurs czytelniczy dla klas 4 zatytułowany „Szlakiem polskich legend”. Uczniowie klasy 4a i 4b zmierzyli się ze sobą w 8 rundach, z której każda wymagała wiedzy o polskich legendach, szybkości w przypominaniu sobie zdobytych podczas zajęć języka polskiego informacji i kreatywności.

Uczniowie rozwiązywali krzyżówkę, pracowali z mapą, łączyli imiona bohaterów w pary, odgrywali scenki, a nawet… łowili kamienie, z których układali wyrazy związane z legendami. Rywalizacja była zacięta, twarze rozjaśnione uśmiechem, a zabawa przednia.

Konkurs wygrała klasa 4a, która w ramach nagrody wybierze się z na lody ufundowane przez firmę Budocentrum. Naszemu sponsorowi serdecznie dziękujemy za łakocie dla naszych czwartoklasistów.

Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez panią Krystynę Kuczyńską (polonistkę) i panią Bogusławę Lipińską (naszą szkolną bibliotekarkę).

Data dodania: 2023-03-17 15:07:52
Data edycji: 2023-03-24 06:16:46