KONKURS ,,BOOKTALKING O KOCIE”

We Włoszech Światowy Dzień Kota obchodzony jest od ponad 30 lat. W Polsce ma on nieco krótszą tradycję, ponieważ świętujemy go dopiero od 2006 roku. Cel jest jeden – podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka. Ma on także zachęcić do niesienia pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Stępowskiego, działająca w strukturze Centrum Kultury w Ostródzie zaprosiła naszą szkołę po raz kolejny do wzięcia udziału w konkursie ,,Booktalking o kocie”. Wzięły w nim udział następujące uczennice: Lena Goszczyńska i Amelia Skoroch z klasy IVb i Zuzanna Makarczuk – Jackowska, Natalia Zwolińska i Agata Markowska z klasy V. Reprezentująca klasę V – Agata zdobyła w wyżej wymienionym konkursie II miejsce. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do zapoznania się z filmem, który przygotowała!

Data dodania: 2021-02-24 08:00:07
Data edycji: 2021-03-29 20:58:31