KOLEJNA INICJATYWA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W październiku 2022 r. odbyło się spotkanie nowego zarządu Samorządu Uczniowskiego w składzie: Gabriela Belowska (przewodnicząca), Tomasz Janowski (zastępca przewodniczącej), Zuzanna Makarczuk-Jackowska, Krzysztof Miller, Wiktor Bogusz (członkowie zarządu) i p. Jowita Adamska (opiekun SU) z dyrektorem naszej szkoły - panem Piotrem Konopką. W trakcie zebrania poszczególni uczniowie przedstawiali swoje pomysły na działalność samorządu w I semestrze roku szkolnego 2022/2023 r. Jedną z inicjatyw był zakup ławek korytarzowych, których bardzo brakowało starszym uczniom na I piętrze. Dzięki szybkiej reakcji pana dyrektora zostały zakupione 3 nowe ławki, które od momentu pojawienia się na I piętrze, cieszą się ogromnym zainteresowaniem młodzieży z klas IV-VIII.

Dziękujemy panie dyrektorze!

Data dodania: 2022-10-28 14:31:27