KLASA VII I VIIIB W KINIE

W dniu 27 lutego klasa VII i VIIIb wybrały się na wycieczkę szkolną do kina Helios w Olsztynie. Wybrany przez uczniów seans to „Ant-Man i Osa: Kwantomania”. Jest to amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterach, o tych samych pseudonimach, produkcji Marvel Comics. Po seansie udaliśmy się na posiłek regeneracyjny do restauracji KFC i Pizza Hut. Celem wycieczki była integracja zespołów klasowych, obcowanie z kulturą oraz miło spędzony czas w swoim towarzystwie. Opiekunami wycieczki były panie: Magdalena Janowska, Lucyna Kopeć oraz Jowita Adamska. Na wycieczkę udaliśmy się autokarem.

Data dodania: 2023-02-27 06:26:09
Data edycji: 2023-04-05 06:30:00