Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

KAMPANIA ZDROWIA

KAMPANIA ZDROWIA

KAMPANIA ZDROWIA

 

W ramach przeprowadzonej na terenie szkoły akcji prozdrowotnej, liderka zdrowia – Agata Zawadzka nie pominęła także najmłodszych uczniów naszej szkoły, współorganizując warsztaty promujące zdrowy styl życia.

Podczas lekcji uczniowie analizowali poszczególne szczeble piramidy zdrowego żywienia oraz wykonali tematyczne prace plastyczne, wycinając produkty żywnościowe z gazetek spożywczych. W trakcie kreatywnych zajęć warsztatowych mieli również możliwość samodzielnego przygotowania śniadania, wykorzystując ulubione zdrowe składniki. Dzieci uczestniczyły także w zabawie sensorycznej polegającej na rozpoznawaniu owoców i warzyw przy wykorzystaniu tylko zmysłu dotyku i węchu, która dostarczyła wielu emocji. Zwieńczeniem lekcji był owocowy poczęstunek zachęcający najmłodszych do stosowania zasad zdrowego, racjonalnego odżywiania na co dzień.

Zrealizowana Kampania Zdrowia niewątpliwie pozwoliła na wdrożenie zasad świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie, a także wpłynęła pozytywnie na kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród społeczności szkolnej.

 

GALERIA

 

Data dodania: 2024-03-23 15:38:53
Data edycji: 2024-04-18 12:32:29
Ilość wyświetleń: 49

Konkursy

Więcej

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej