JASEŁKA W KOŚCIELE

W minioną niedzielę, 7. stycznia, 58 uczniów naszej szkoły, 6 przedszkolaków oraz 1 absolwent wzięło udział w tegorocznych parafialnych Jasełkach. Ta wieloletnia tradycja to zawsze wielkie święto w parafii św. Faustyny Kowalskiej w Ostródzie. Zaproszeni goście: rodzice, babcie, dziadkowie, ciocie oraz wujkowie z dumą oglądali efekt pracy swoich pociech. Dumny, z resztą jak zawsze, ksiądz proboszcz Władysław otoczył nas swoją pasterską opieką. Po każdym występie czekały na nas w oratorium panie z Wolontariatu z pysznym poczęstunkiem. Dziękujemy za obecność Pana Dyrektora Piotra Konopki, Pani Wicedyrektor Ireny Kolanowskiej, naszych nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkoły i przedszkola. To dla nas bardzo ważne, ponieważ jesteśmy jedną wspólnotą. Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz fotorelacji.

Data dodania: 2024-01-07 20:07:38
Data edycji: 2024-01-14 20:09:52