JASEŁKA

Tradycją ściśle związaną z Bożym Narodzeniem są jasełka.  Mieszkańcy naszego osiedla, podobnie jak w poprzednich latach, mogli obejrzeć historię Bożego Narodzenia zatytułowaną "Bóg rodzi się w naszych sercach". Prawie pięćdziesięciu uczniów naszej szkoły i dzieci w wieku przedszkolnym, przez wiele tygodni uczestniczyło w próbach przygotowujących do występu w kościele św. Faustyny Kowalskiej w Ostródzie. 8 stycznia uczestnicy trzech mszy świętych, zamiast niedzielnej homilii, mogli podziwiać teatralne i wokalne talenty naszych uczniów. Aktorów po ich występach, jak co roku, czekało pyszne śniadanie oraz słodkości. Bardzo dziękujemy księdzu Dziekanowi Władysławowi Szmulowi za serdeczne przyjęcie. W parafialnym oratorium zawsze czujemy się jak w domu. Już zbieramy siły na kolejne występy, a więc do zobaczenia!

lINK DO FILMU:

Data dodania: 2023-01-08 05:52:11