JAK DZIAŁA DRUKARKA 3D?

JAK DZIAŁA  DRUKARKA 3D?

JAK DZIAŁA

DRUKARKA 3D?

W marcu na korytarzu szkolnym ustawiono drukarkę 3D, by zademonstrować całej społeczności szkolnej, jak owe urządzenie drukuje przestrzennie. Druk 3D to proces wytwarzania trójwymiarowych obiektów na podstawie komputerowego modelu. Przez ostatnie dwa tygodnie na każdej przerwie drukarka ,,wytwarzała” różne projekty. Uczniowie byli zafascynowani efektami jej pracy, dzięki czemu sami przynosili propozycje wzorów, które chcieliby stworzyć dzięki temu urządzeniu. Wszystkie wydruki, były rozdawane uczniom, dlatego też na każdej przerwie przy drukarce gromadziło się mnóstwo uczniów, którzy czekali na niesamowite pamiątki.

Data dodania: 2023-03-30 05:39:17
Data edycji: 2023-04-14 05:42:33