JAK AKTYWNIE SPĘDZIĆ CZAS W OSTATNICH DNIACH ROKU SZKOLNEGO?

Czy lekcje w ostatnich dniach roku szkolnego muszą być nudne? Oczywiście, że NIE! Uczniowie kl. 7 a wraz z polonistką znaleźli ciekawy sposób na wspólne spędzenie czasu podczas lekcji języka polskiego. Szkolną salę zamienili na pokoje zagadek, gdzie uczyli się logicznego myślenia, współpracy, spostrzegawczości i umiejętności łączenia faktów. W poniedziałek 17 czerwca wybrali się do Profesor Escape Roomu w Olsztynie. Dwie grupy odwiedziły „Opuszczony szpital”, jedna – „Napad na bank”. Żeby dowiedzieć się, co działo się w „Szpitalu”, w wielkim napięciu otworzyli drzwi z napisem: „Dr. Kortau”. Natomiast druga grupa „napadając” na bank, musiała znaleźć sposób na ucieczkę z niego. No i rozpoczął się wyścig z czasem i własnym intelektem. W sposób nieszablonowy należało rozwikłać wiele zagadek, które prowadziły do rozwiązania łamigłówki. Szukanie szyfrów, łączenie różnych elementów wciągnęło wszystkich. Trzeba tu przyznać, że nie było łatwo, ale siódmoklasiści poradzili sobie doskonale. To niezwykłe doświadczenie edukacyjne i intelektualne okazało się wspaniałą zabawą, którą wszystkim polecamy.

Data dodania: 2024-06-17 14:03:05
Data edycji: 2024-06-21 14:03:24