INTEGRACJA KL. V B

W środę 14 czerwca 2023 r. klasa 5b udała się na ul. Letnią do koleżanki z klasy. Na miejscu czekała nas ogromna niespodzianka. Piękne miejsce wśród stawów i lasu, ogromny teren do obcowania z przyrodą i integrowania się podczas wspólnej zabawy. Najpierw upiekliśmy kiełbaski na ognisku. Następnie każdy mógł spędzić czas tak, jak lubi.

Niektórzy łowili ryby, inni na kocykach grali w planszówki, rozmawiali. Graliśmy w badmintona, bilard i piłkarzyki. Obserwowaliśmy rodzinkę łabędzi z młodymi pływającą po stawie i dzikie kaczki. Objadaliśmy się smakołykami przygotowanymi przez koleżanki z naszej klasy. Rodzice przygotowali nam niespodziankę, którą były lody.

Był to wspaniały dzień - piękna pogoda, cudowne nastroje. Nie chciało nam się wracać do szkoły.

Dziękujemy Pani Karolinie Arłukowicz za zaproszenie i gorące przyjęcie.

Data dodania: 2023-06-14 21:55:58
Data edycji: 2023-06-21 21:58:45