Inicjatywy Samorządu Uczniowskiego I semestr 2022/2023

12 I 2023 r. - NOWA TABLICA INFORMACYJNA DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Z inicjatywy opiekuna SU - p. Jowity Adamskiej powstała tablica informacyjna, która zawisła obok sali nr 6 na I piętrze. Znajdziecie na niej obecny skład SU wraz z krótkimi opisami członków zarządu, zdjęcia z wybranych wydarzeń, a także bieżące ogłoszenia i propozycje kolejnych inicjatyw.

12 I 2023 r. - NARESZCIE MAMY LUSTRO!

W toalecie na I piętrze pojawiło się długo wyczekiwane lustro, co oczywiście wywołało ogromne zainteresowanie dziewcząt. Pragniemy podziękować opiekunowi - p. Jowicie Adamskiej, dyrektorowi - p. Piotrowi Konopce, a także konserwatorowi - p. Krzysztofowi Chilińskiemu za zaangażowanie, dzięki któremu uczennice mogą cieszyć się upragnionym lustrem!

11 I 2023 r. - DZIEŃ BEZ PLECAKA

Na korytarzach zamiast plecaków widzieliśmy m. in.: sklepowe wózki, wiklinowe kosze, poszewki na poduszki, koci transporter, skrzynki na narzędzia, pufy, skrzynie, walizki i wiele innych rzeczy, których nie sposób wymienić. Ograniczeniem była tylko wyobraźnia!

GALERIA - DZIEŃ BEZ PLECAKA

5 I 2023 r. - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ DEKORACJĘ BOŻONARODZENIOWĄ SALI LEKCYJNEJ

Konkurs wygrała klasa IIIb. Z tej okazji trzecioklasistów odwiedziła delegacja: SU wraz z opiekunem - p. Jowitą Adamską, a także dyrektor - p. Piotr Konopka, by wręczyć wygranym pamiątkowy dyplom i słodkie upominki.

GALERIA - ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA DEKORACJĘ ŚWIĄTECZNĄ

21 XII 2022 r. - KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ DEKORACJĘ BOŻONARODZENIOWĄ SALI LEKCYJNEJ

Zarząd wraz z opiekunami, widząc iż w tym roku klasy są wyjątkowo kreatywnie przystrojone, spontanicznie ogłosił konkurs na najpiękniejszą dekorację bożonarodzeniową sali lekcyjnej.

8 XII 2023 r. - DEKORACJA ŚWIĄTECZNA I PIĘTRA - INICJATYWA UCZNIÓW Z UKRAINY

Tuż po Mikołajkach, w czwartek 8 XII korytarz na I piętrze nabrał świątecznego klimatu. Była to inicjatywą grupy uczniów z Ukrainy z klas VI-VIII. Podopieczni p. Jowity Adamskiej, prowadzącej z nimi zajęcia glottodydaktyczne, zaproponowali, że wykonają świąteczne ozdoby w barwach naszego kraju i rozmieszczą je na I piętrze.

GALERIA - DEKORACJA i PIĘTRA PRZEZ UCZNIÓW Z UKRAINY

6 XII 2022 r. - NASZĄ SZKOŁĘ ODWIEDZIŁ... MIKOŁAJ! - MIKOŁAJKI

Szkolny korowód złożony z Mikołaja i jego pomocników – elfów, z koszem pełnym słodkości i prezentów, odwiedził wszystkich uczniów naszej szkoły. Nasz gość z Laponii nie zapomniał również o wizycie w sekretariacie, gdzie zamienił kilka słów z dyrektorem – p. Piotrem Konopką.

GALERIA - MIKOŁAJKI

30 XI 2022 r. - DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA DLA KLAS IV-VIII

Zarząd SU przygotował z tej okazji dyskotekę połączoną z zabawami integracyjnymi. Wróżby i tańce trwały do wieczora, a po słodkim poczęstunku uczniowie, pełni radości i wspaniałych wrażeń, wrócili do swoich domów.

GALERIA - DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

18 XI 2022 r. - NOWE ŁAWKI KORYTARZOWE NA I PIĘTRZE

Jedną z pierwszych inicjatyw SU był zakup 3 ławek korytarzowych, których bardzo brakowało starszym uczniom na I piętrze. Dziękujemy opiekunowi - p. Jowicie Adamskiej i dyrektorowi - p. Piotrowi Konopce!

7 X 2022 r. - SPOTKANIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO Z DYREKTOREM SZKOŁY

W trakcie zebrania, zorganizowanego przez p. Jowitę Adamską - opiekuna SU, poszczególni uczniowie przedstawiali swoje pomysły na działalność samorządu w I semestrze roku szkolnego 2022/2023 r.

30 IX 2022 r. - WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W piątek odbyła się w naszej szkole kolejna lekcja demokracji - wybory do Samorządu Uczniowskiego, które wygrała uczennica klasy VIIIb - Gabriela Belowska. Gratulujemy!

GALERIA - WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

19 IX 2022 r. - WYBORY OPIEKUNA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W poniedziałek odbyła się w naszej szkole pierwsza, ale nie ostatnia, lekcja demokracji - wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego, które wygrała p. Jowita Adamska - polonistka. Gratulujemy!

Data dodania: 2023-02-20 16:12:22
Data edycji: 2023-02-25 23:41:50