I i II ETAP OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO I WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII ,,CAMBRIDGE CHALLENGE” DLA KLAS VII-VIII

I i II ETAP OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO  I WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII ,,CAMBRIDGE CHALLENGE”  DLA KLAS VII-VIII

I i II ETAP OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII ,,CAMBRIDGE CHALLENGE”

DLA KLAS VII-VIII

ZORGANIZOWANA PRZEZ MIĘDZYNARODOWE LICEUM REGENT COLLEGE W ELBLĄGU

Po szkolnych eliminacjach, w których udział wzięło 21 uczniów i uczennic z klas VII i VIII, dnia 5 kwietnia 2023 r. odbył się I etap Olimpiady w Elblągu. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Laura Aleksandra Kania i Helena Ruszcz z klasy VIIIa, podopieczne pani Wioletty Lebiody. Dziewczynki otrzymały dyplomy finalistek I etapu olimpiady i kartę podarunkową o wartości 20 zł do wykorzystania w Empiku. Wielką radością była informacja, że Laura Kania dostała się do II etapu Olimpiady w Elblągu i 22 kwietnia 2023 r. napisała test oraz zaliczyła swój pierwszy oficjalny ustny egzamin z języka angielskiego. Nasza uczennica otrzymała tytuł finalistki II etapu olimpiady „Cambridge Challenge” i tym razem kartę podarunkową o wartości 100 zł. Naszym finalistkom podczas zmagań w Elblągu towarzyszyli rodzice i pani Wiola. Do olimpiady przystąpiło 1560 uczniów ze 160 szkół z wybranych powiatów województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego, dlatego jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczennic!

Data dodania: 2023-04-22 05:43:00
Data edycji: 2023-05-09 05:45:21