HALLOWEEN W KLASIE IVA

Dnia 27 października p. Małgorzata Joniec - wychowawczyni klasy IVa przy współpracy z rodzicami i swoimi wychowankami zorganizowała wyjątkową godzinę wychowawczą. Głównym celem zajęć była przede wszystkim integracja zespołu klasowego. Poza wspaniałym poczęstunkiem (przygotowanym z pomocą mam) i niezwykle efektownymi dekoracjami lekcję urozmaiciły gry i zabawy, których motywem przewodnim były balony. Dzieci nie tylko ćwiczyły rzuty, podawanie bez użycia rąk, ale także elektryzowały balony, a nawet je malowały. Dużo radości i uśmiechu pojawiło się podczas zabawy w głuchy telefon czy konkurencji z krzesłami. Uczniowie tak świetnie się integrowali, że nasza godzina wychowawcza za zgodą rodziców trwała nie jedną, a aż dwie godziny! Oby więcej takich cudownych dni! :)

Data dodania: 2022-10-27 21:56:42
Data edycji: 2022-12-11 21:15:50