GOŚCIE Z WARSZTATU TERAPII ZAJĘCIOWEJ W KAJKOWIE

28 marca nasza szkoła miała przyjemność gościć przedstawicieli Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kajkowie, których organem prowadzącym jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Ostródzie. Zaproszeni goście – uczestnicy WTZ wraz z terapeutami spotkali się z klasą VIIIb. W trakcie spotkania goście opowiadali o swoich działaniach, aktywnościach i podejmowanych inicjatywach. Uczestnicy dzielili się także doświadczeniami oraz barierami, jakie napotykają na co dzień jako osoby z niepełnosprawnościami. Uczniowie mieli możliwość podjęcia dyskusji, zadawania pytań oraz poznania mocnych stron, zainteresowań i marzeń, o których goście bardzo chętnie opowiadali. Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia, liczymy na kolejne spotkania, które z pewnością będą bardzo wartościowym doświadczeniem dla naszych uczniów.

Data dodania: 2023-03-28 14:32:55
Data edycji: 2023-04-11 14:38:15