EUROPEJSKI TYDZIEŃ KODOWANIA

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła dołączyła do programu Europejski Tydzień Kodowania. W dniach 12-23 października uczniowie klas I-VIII będą na lekcjach informatyki programowali za pomocą platformy Godzina Kodowania, Scratch, Logomocja, HTML oraz Payton. Dodatkowo uczniowie klasy VII przeprowadzą w terminie 19-23 października lekcje kodowania (zgodnie z myślą starsi uczą młodszych) w klasach I-III z wykorzystaniem platformy Godzina Kodowania. W tych lekcjach aktywnie uczestniczyć będzie maskotka szkolna – Król Maciuś I, która będzie opowiadała dzieciom z klas najmłodszych o zaletach, jakie niesie ze sobą nauka programowania.

Data dodania: 2020-10-11 22:57:31
Data edycji: 2020-10-14 22:58:16