EUROPEJSKI PROJEKT eTWINNING ,,SONGS AND CARDS FOR CHRISTMAS” - CZĘŚĆ I

Dnia 7 listopada 2022 r. pod opieką pani Wioletty Lebiody klasy: IIa, a następnie IIIb i I rozpoczęły przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Powyższe oddziały dołączyły do Europejskiego Projektu eTwinningowego „Songs And Cards For Christmas”, w którym udział brało aż 10 nauczycieli z Włoch, Grecji, Francji, Rumunii i Polski (nasza szkoła jako jedyna z Polski). Pani Wiola Lebioda tak jak św. Mikołaj miała swoich pomocników, w które wcieliły się wychowawczynie poszczególnych klas: p. Beata Karaban, p. Anna Jarczyk, p. Anna Orłowska i p. Magda Szypczyńską, które zajęły się przygotowaniem dekoracji i nauką piosenek świątecznych w języku polskim oraz dokumentowaniem prowadzonych zajęć. Pani Lebioda odpowiedzialna była za przygotowanie z dziećmi kartek świątecznych z życzeniami w języku polskim i angielskim oraz nauczeniem świątecznych piosenek w języku angielskim (każda klasa zaśpiewała inną piosenkę). Pani Wiola własnoręcznie wykonała pięć upominków świątecznych, a pani Natalia Łupaczewska podarowała pięknie wyszytą przez siebie kartkę dla nauczycielek, z którymi została zaplanowana wymiana. Kartki i ozdoby zostały pięknie zapakowane i z pomocą rodziców wysłane do Włoch, Grecji i Rumunii. W paczce do każdego kraju zamieszczone zostały magnesy w barwach naszego kraju ze świątecznymi życzeniami. Wszystkie prace naszych uczniów zostały sfotografowane przez p. Wiolę, a relacja fotograficzna i filmowa została zamieszczona na stronie projektu.

Data dodania: 2022-11-07 06:13:24
Data edycji: 2022-12-11 21:07:45