ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI W OLSZTYNIE

ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Z MATEMATYKI W OLSZTYNIE

Antoni Kopytko, to uczeń klasy VIII b, który jako jedyny z naszej szkoły i jeden z zaledwie trzech chłopców z Ostródy zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki. W piątek, 10 lutego 2023 r. chłopiec wraz z nauczycielem przygotowującym go do konkursu - panią Małgorzatą Joniec, udał się do olsztyńskiej Szkoły Podstawowej nr 311, gdzie odbywał się ostatni etap konkursu. Antek z wielkim zaangażowaniem razem ze swoim nauczycielem spędził wiele godzin na doskonaleniu umiejętności matematycznych. Ćwiczył m.in. wyobraźnię przestrzenną, myślenie abstrakcyjne, rozumowanie matematyczne czy rozwiązywanie zadań problemowych. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki, które ogłoszone zostaną 17 marca 2023 r. Oczywiście z nadzieją oczekujemy tytułu laureata, który zwalnia z egzaminu ósmoklasisty.

Data dodania: 2023-02-10 18:57:20
Data edycji: 2023-02-13 22:01:11