ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W OLSZTYNIE

W poniedziałek, 13 lutego 2023 r. uczennica klasy VIIIa - Laura Aleksandra Kania reprezentowała naszą szkołę w finałowym etapie konkursu przedmiotowego z języka angielskiego. Uczennica była jedną z czterech osób z ostródzkich szkół podstawowych, którym udało się osiągnąć wysokie wyniki na etapie szkolnym i zakwalifikować się do ostatecznego etapu. Konkurs odbył się w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie przy ulicy Żołnierskiej 15. Nauczycielka języka angielskiego - pani Wioletta Lebioda czuwała nad przygotowaniem Laury do konkursu na każdym etapie dostarczając jej odpowiednie materiały i testy, które potem sprawdzała oraz opatrywała odpowiednimi wskazówkami. Już niebawem, 17 marca 2023 r. zostaną ogłoszone wyniki. Będzie nam bardzo miło, jeśli Laura osiągnie kolejny sukces i zostanie laureatką konkursu.

Data dodania: 2023-02-13 20:33:01
Data edycji: 2023-02-19 23:00:48