DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY - Szkoła Podstawowa numer 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY

W dniu 16 marca oprócz spotkania przedstawicieli SamorzÄ…du Uczniowskiego z dyrektorem naszej szkoÅ‚y, zorganizowany zostaÅ‚ DzieÅ„ Szalonej Fryzury. ByÅ‚a to jedna z marcowych inicjatyw SamorzÄ…du Uczniowskiego. W czwartek uczniów obowiÄ…zywaÅ‚o hasÅ‚o: „Gdy przyjdziesz ciekawie uczesany, w tym dniu nie bÄ™dziesz pytany”, w zwiÄ…zku z czym pomysÅ‚ SU wzbudziÅ‚ duże zainteresowanie nie tylko wÅ›ród dziewczynek, ale także wÅ›ród chÅ‚opców. PomysÅ‚ów na nietypowe uczesanie nie brakowaÅ‚o. W tym dniu na szkolnych korytarzach pojawiÅ‚y siÄ™ m.in. kolorowe irokezy i warkoczyki, fantazyjne upiÄ™cia, loki, a nawet dredy. Do zabawy wÅ‚Ä…czyli siÄ™ także nauczyciele, na których gÅ‚owach pojawiÅ‚y siÄ™ równie pomysÅ‚owe czupryny. Dodatkowo na Å‚Ä…czniku dziaÅ‚aÅ‚a ,,wypożyczalnia peruk", którÄ… dla uczniów klas I-VIII przygotowaÅ‚ SamorzÄ…d Uczniowski wraz z opiekunem - paniÄ… Jowita AdamskÄ…. W trakcie dÅ‚ugiej przerwy cieszyÅ‚a siÄ™ ona dużym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem jest obszerna fotorelacja.

Data dodania: 2023-03-16 06:34:59
Data edycji: 2023-03-21 14:48:39