DZIEŃ PIŻAMY - Szkoła Podstawowa numer 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

DZIEŃ PIŻAMY

DZIEŃ PIÅ»AMY

W Å›rodÄ™, 14 czerwca 2023 r. SamorzÄ…d Uczniowski zorganizowaÅ‚ DzieÅ„ Piżamy. Tego dnia część uczniów wÅ‚Ä…czyÅ‚a siÄ™ w niecodziennÄ… inicjatywÄ™ SU. PomysÅ‚ szczególnie przypadÅ‚ do gustu uczniom klas I-III i IV-VI. W zwiÄ…zku z tym na szkolnych korytarzach można byÅ‚o spotkać uczniów w różnorakich piżamach, koszulach nocnych czy też kombinezonach. WÅ›ród nich pojawiÅ‚y siÄ™ tygrysy, misie, żabki i inne postaci z krainy bajek. Inni wskoczyli w swoje miÄ™ciutkie kapcie i cieplutkie szlafroczki. WÅ›ród uczniów na szkolnych Å‚awkach można byÅ‚o też spotkać ulubione podusie i przytulanki. ByÅ‚ to kolejny, szkolny dzieÅ„ peÅ‚en uÅ›miechu i radoÅ›ci.

Data dodania: 2023-06-14 20:03:21
Data edycji: 2023-06-19 05:44:06