DZIEŃ DZIECKA - Szkoła Podstawowa numer 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

DZIEŃ DZIECKA

W czwartek, 1 czerwca 2023 r. w ramach szkolnych obchodów Dnia Dziecka odbyÅ‚y siÄ™ w naszej szkole zajÄ™cia sportowe. ChÅ‚opcy pod opiekÄ… pana Arkadiusza UrbaÅ„czyka rozegrali na boisku wielofunkcyjnym turniej piÅ‚ki nożnej w dwóch kategoriach: klasy I-III i IV-VIII. Natomiast dziewczynki pod czujnym okiem pani Danuty Szymczak wzięły udziaÅ‚ w zabawach rekreacyjno-tanecznych na sali gimnastycznej, również z podziaÅ‚em wiekowym. Podczas zajęć sportowych nie zabrakÅ‚o zdrowej rywalizacji, Å›miechu, radoÅ›ci i dobrej zabawy. Tego dnia dużą atrakcjÄ… okazaÅ‚a siÄ™ także fotogaleria przygotowana przez paniÄ… MagdalenÄ™ SzypczyÅ„skÄ…. SkÅ‚adaÅ‚y siÄ™ na niÄ… zdjÄ™cia naszych nauczycieli z dzieciÅ„stwa. Rozpoznanie wychowawców okazaÅ‚o siÄ™ dla uczniów nie lada wyzwaniem. PomysÅ‚ bardzo przypadÅ‚ dzieciom do gustu i z pewnoÅ›ciÄ… za rok wrócimy do tej inicjatywy!

Data dodania: 2023-06-01 09:30:58
Data edycji: 2023-06-27 09:37:27