DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA W KLASACH III

Dnia 8 listopada miał w naszej szkole miejsce ,,Dzień zdrowego śniadania”. Aby go uczcić uczniowie klasy IIIa i IIIb zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania. Wraz z wychowawczyniami dzieci przygotowały smaczne i zdrowe kanapki. Były one różnorodne i kolorowe. Podczas zajęć dowiedziały się również, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu uczniowie mają energię do nauki i zabawy, a także lepiej koncentrują się podczas lekcji. Trzecioklasiści przygotowali również piramidę żywienia, dzięki której dowiedzieli się, jakie produkty są dla organizmu najważniejsze. Mamy nadzieję, że zdrowe śniadania na co dzień zagoszczą w domach naszych uczniów, ponieważ to najlepszy start w nowy dzień!

Data dodania: 2022-11-08 22:04:37
Data edycji: 2022-12-11 21:14:55