DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

W dniu 5 listopada nasza szkoła zamieniła się w bajkową krainę. Uczniowie klas I-III wraz z świetlicą szkolną zorganizowali Dzień Postaci z Bajek. Odwiedzili nas goście z najróżniejszych stron świata: Harry Potter, Minionki, Księżniczki, Myszki Minnie, Czerwone Kapturki, Lego Ninjago, Star Wars i wielu innych cudownych bohaterów z naszych ulubionych bajek. Wydarzenie to miało na celu wzbogacenie wiedzy i przeżyć dzieci poprzez poznawanie bohaterów literatury dziecięcej. Miało również zachęcić do rozwijania zainteresowań czytelniczych. Uczniowie w klasach brali udział w „bajkowych zabawach”. Tego dnia w klasach było mnóstwo zgadywanek, wykreślanek, krzyżówek i rysunków. Panie przybliżały uczniom magiczny świat bajek czytając wybrane fragmenty utworów. Każdy mógł również uwiecznić swój piękny strój w fotobudce. Uczniowie otrzymali dyplomy za udział w zajęciach. Każdą klasę odwiedziła również Pani Dyrektor z naszą szkolną maskotką - Maciusiem i wręczyła wszystkim słodkie upominki. To był cudownie spędzony dzień!

Data dodania: 2020-11-08 09:03:57
Data edycji: 2020-12-21 01:56:12