DZIEŃ KROPKI W KLASACH I-III

Jak co roku 15 września 2022 r. w naszej szkole obchodzony był Międzynarodowy Dzień Kreatywności. Był to czas odkrywania talentów, pobudzania wyobraźni i integracji z zespołem klasowym. Uczniowie i ich wychowawczynie mieli na sobie ,,kropeczkowe” elementy garderoby, sale również nabrały „odświętnego” wyglądu. Tego dnia na lekcjach nie zabrakło prezentacji, wspólnych projektów plastycznych i kart pracy. Dzień Kropki miał ważne przesłanie, nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych - każdy ma przecież jakiś talent! Ten dzień ma na zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. Bądźmy zatem kreatywni! Czasem wystarczy zacząć od kropki…:)

Data dodania: 2022-09-15 23:11:22
Data edycji: 2022-12-11 21:21:09