DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2023/2024

Za nami kolejne cykliczne szkolne święto - Dzień Języków Obcych, które odbyło się 28 maja 2024 roku. Tym razem, podczas wspólnej zabawy, gdzie królował śpiew i taniec,  towarzyszyły nam języki: angielski, niemiecki i hiszpański. Rozdano również dyplomy i nagrody za szkolne konkursy:

- „Words, Words, Words …” dla klas I-III i IV-VIII - język angielski

- „A Birthday Card For King Charles III” dla klas I – IV - język angielski

-„Typisch Deutsch” dla klas VII-VIII - język niemiecki

oraz za udział w I etapie Olimpiady Języka Angielskiego i Wiedzy o Wielkiej Brytanii „Cambridge Challenge” dla klas 7 i 8 SP organizowanej przez Międzynarodowe Liceum Regent College w Elblągu.

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie ciast do naszej kawiarenki oraz odpowiedniego ubioru dla dzieci. Podziękowania należą się również wszystkim uczniom biorącym udział w wydarzeniu, a szczególnie tym, którzy przygotowali się do indywidualnych występów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym nauczycielom, przedszkolakom, uczniom, uczennicom i personelowi w przygotowanie wydarzenia oraz naszemu Gościowi Magdalenie Kloc, która umiliła nam to wydarzenie swoim śpiewem. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym sponsorom: Panu Krzysztofowi Szostakowi Właścicielowi Firmy Doorsy Bielice, Pani Annie Wysockiej-Rokicie Przedstawicielce Wydawnictwa Macmillan, Pani Joannie Modrzewskiej Przedstawicielce Wydawnictwa Nowa Era oraz naszej Radzie Rodziców. Dzięki Państwu nagrodzeni uczniowie byli dzisiaj bardzo uśmiechnięci. Bardzo Wam dziękujemy.

Data dodania: 2024-05-28 19:31:09
Data edycji: 2024-06-03 19:27:28