DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W KLASIE I B

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy I b przygotowali swojej pani niespodziankę. W wyjątkowej i pełnej radości atmosferze dzieci wcieliły się w rolę swojej wychowawczyni, która z pełnym entuzjazmem stała się jednym z uczniów. Śmiechom nie było końca, a pomysły, które uczniowie przygotowali, przeszły najśmielsze oczekiwania pani!

Każdy z "nowych nauczycieli" miał swój własny pomysł na poprowadzenie lekcji, od nauki przez zabawę, po kreatywne zadania, które sprawiły, że dzień ten był pełen niespodzianek. Pojawiły się też „oceny” dla nauczyciela, który musiał odpowiadać na pytania, rozwiązywać zagadki i brać udział w różnych zabawach.

To wydarzenie nie tylko dostarczyło wszystkim wiele radości, ale także pokazało, jak ważna jest wzajemna współpraca i zrozumienie w szkole. Dzieci mogły przez chwilę doświadczyć, jak to jest być po drugiej stronie biurka, a nauczyciel miał okazję spojrzeć na codzienne lekcje z perspektywy ucznia.

Uśmiechy na twarzach uczniów i nauczycielki mówiły same za siebie — to był niezapomniany dzień pełen śmiechu, radości i nauki w zupełnie inny sposób.

Ewelina Linda

Data dodania: 2024-10-11 19:58:02