DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku, tego dnia uczniowie oraz wszyscy pracownicy szkoły uczestniczyli w uroczystej akademii przygotowanej specjalnie na tę okazję. Pan Dyrektor Piotr Konopka na czas przedstawienia zamienił się w konduktora i zasiadł w pociągu zwanym "Ekspres do wiedzy". Dość szybko pociąg zapełnił się wspaniałymi pedagogami oraz pracownikami szkoły. Przy wesołej muzyce powitaliśmy pociąg na stacji "Piątka". Były podziękowania, przemówienia oraz upominki. Swoją obecnością zaszczycili nas emerytowani nauczyciele i pracownicy a także przewodnicząca szkolnej Rady Rodziców pani Justyna Markowska. Program artystyczny przygotowały panie: Alina Rogowska, Beata Godlewska oraz Anna Czarnowska. Piękną dekoracją ozdobiła salę pani Joanna Lewkowicz, natomiast specjalne upominki dla wszystkich pracowników wykonała pani Joanna Chylak. Największą pracę wykonali jednak uczniowie biorący udział w akademii: klasa IIIA, III B, koło wokalne "Piąteczki", uczniowie z klas IVB, VIII, VIIA oraz VIB. Wszystkim serdecznie dziękujemy za ich wkład w przygotowanie uroczystości.

Film:

Zdjęcia: