DZIEŃ DZIECKA W KLASACH I-III

Jest wiele dni w roku, które dzieci uwielbiają. Niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca.
W naszej placówce każdy oddział obchodził go w inny sposób. Uczniowie klasy Ia i IIb udali się na piknik do pobliskiego lasku, gdzie uczestniczyli w licznych zabawach integracyjno-ruchowych i zawodach sportowych. Ponadto klasa Ib wybrała się do gospodarstwa agroturystycznego położonego w pobliskim Międzylesiu. Po spacerze w lesie, a także grach i zabawach na świeżym powietrzu, uczniowie odpoczywali przy ognisku, piekąc kiełbaski i pianki. Nie zabrakło też atrakcji takich jak malowanie twarzy czy puszczanie baniek mydlanych. Ten radosny dzień zakończył się w szkole seansem filmowych, na którym nie mogło zabraknąć popcornu. Uczniowie klasy IIa wypoczywali dla odmiany w szkole, gdzie czas upłynął im miło na zabawach i grach w kącikach tematycznych, a także na wspólnym posiłku dostarczonym z restauracji McDonald’s. Natomiast klasa IIIa wybrała się do Rezerwatu Sosny w Taborzu, gdzie spotkała się z leśnikiem, by udać się na spacer ścieżką dydaktyczną. Zwieńczeniem dnia było ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz gry i zabawy w „Leśnej Klasie”. Poza tym uczniowie klasy IIIb wybrali się na spacer brzegiem Jeziora Drwęckiego oraz do parku trampolin. Nie zabrakło oczywiście atrakcji w postaci wyprawy na lody i pizzę.

Dzień Dziecka GALERIA KL. I B

Dzień Dziecka GALERIA KL. II B i I A