DZIEŃ CHŁOPAKA W SP 5

Dnia 30 września 2022 r. w naszej szkole, jak co roku, obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki z każdej klasy przy wsparciu rodziców i wychowawców sprawiły dużo radości swoim kolegom. Wręczały im drobne upominki oraz rozmaite „słodkości”, a także przygotowały specjalnie na tę okazję tematyczne gazetki ścienne. Jednym z ciekawszych pomysłów na prezent były chociażby bony, które jednorazowo zwalniały chłopców z odpowiedzi, pracy domowej czy niezapowiedzianej kartkówki. Oczywiście wcześniej dziewczęta uzyskały na to zgodę nauczycieli uczących w naszej szkole. Miłym zaskoczeniem dla chłopców w klasie VII była pyszna pizza, którą zamówiły koleżanki, a dla dziewczynek zaskoczeniem były natomiast słodkie ciasta, które upiekły mamy Maćka i Jędrzeja. Bardzo dziękujemy kochanym rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

DZIEŃ CHŁOPAKA W KL. I - III

DZIEŃ CHŁOPAKA W KL. IV - VIII