DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASCH I-III

Dzień Chłopaka, który obchodzimy 30 września to data, która na stałe wpisała się do kalendarza imprez szkolnych. W tym szczególnym dniu dziewczynki, oprócz tradycyjnych życzeń, wręczyły kolegom różne prezenty. Dla osłodzenia święta uczniowie mieli okazję skosztować domowych słodkości, które przygotowali dla nich rodzice i nauczyciele. A jacy są nasi chłopcy? Wiadomo, że czasem niezłe z nich urwisy, jednak mają wiele zainteresowań. Lubią piłkę nożną, samochody, wojsko i superbohaterów.  Mają też wspaniałe plany na przyszłość – marzą, żeby zostać policjantami, strażakami i żołnierzami! Każdy z nich jest inny, a przez to wyjątkowy.  Obchody Dnia Chłopaka minęły najmłodszym uczniom w sympatycznej i miłej atmosferze.

Data dodania: 2021-09-29 06:29:37
Data edycji: 2021-10-25 06:00:53