DYSKOTEKA DLA KLAS IV-VIII

W piątek 10.05.2024 w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VIII. Organizacją imprezy zajęli się uczniowie klasy VIII, którzy w ten sposób chcieli pożegnać się ze swoimi młodszymi  kolegami i koleżankami. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele. Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny, a każdy z uczestników mógł zaproponować swoje ulubione utwory. Rolę didżeja pełnili Artur i Nikodem z klasy 8. Nasi uczniowie potrzebowali chwili, by poddać się tanecznym pląsom. Dość szybko jednak do tańczących dołączali kolejni uczniowie. Choć frekwencja na dyskotece nie była stuprocentowa to i tak można powiedzieć, że impreza udała się. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali z uśmiechem na twarzy.

Data dodania: 2024-05-10 20:45:22
Data edycji: 2024-05-18 20:45:13