„CZYSTA WODA – ZDROWIA DODA”

24.10.2023 w Olsztynie podsumowano drugą edycję wojewódzkiego projektu „Czysta woda – zdrowia doda”. To akcja promująca zdrowe żywienie i zdrowe zachowania u dzieci i młodzieży.

W podsumowaniu wziął udział dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego pan Piotr Konopka oraz pani Beata Karaban.

W trakcie uroczystości wręczono pamiątkowe statuetki dla Przedszkola nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostródzie.

Ponadto wszyscy nauczyciele biorący udział w projekcie, otrzymali na ręce pana Dyrektora indywidualne podziękowania.

Przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia – organizatorzy projektu, oraz delegaci Kuratorium Oświaty w Olsztynie, podkreślali istotę i konieczność przeprowadzania podobnych akcji ponieważ podnoszą one poziom świadomości dzieci i młodzieży, dotyczącej naszego zdrowia.

Link to artykułu Radia Olsztyn:

Data dodania: 2023-10-24 18:32:37
Data edycji: 2023-10-30 18:36:25