CAMBRIDGE CHALLENGE OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII

4 marca 2024 r. o godz. 8:00 w szkolnej stołówce rywalizowało ze sobą 17 osób z klas VII
i VIII w szkolnym etapie Olimpiady Języka Angielskiego i Wiedzy o Wielkiej Brytanii ”Cambridge Challenge”. Nasza szkoła brała udział w tym wydarzeniu od początku, czyli po raz trzeci i po raz trzeci z małymi sukcesami.

W tym roku szkolnym uczeń klasy VIII Maciej Guzal reprezentował naszą szkołę w I etapie Olimpiady, która odbyła się 27 marca. o godz. 9:00 w Międzynarodowym Liceum Regent College w Elblągu. Ósmoklasista znalazł się w gronie 202 osób z pośród około 2000 uczniów z terenów województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Maćku gratulujemy Ci serdecznie.

Dziękujemy wszystkim uczniom i uczennicom biorącym udział w etapie szkolnym.

Dziękujemy również Mamie Maćka, pani Krystynie Guzal za opiekę nad synem podczas I etapu w Elblągu.

Olimpiadę koordynowała nauczycielka języka angielskiego Wioletta Lebioda przy współpracy z anglistą Piotrem Głębockim.

Lista uczniów biorących udział w etapie szkolnym

Lista Uczestników:

1. Magdalena Cegiełka kl. VII a             9. Lena Zofia Goszczyńska kl. VII b
  2. Paweł Czarnowski kl. VII a               10. Tola Kropidłowska kl. VII b
  3. Inga Gołębiewska kl. VII a                11. Nadia Stefania Sarnecka kl. VII b
  4. Franciszek Górnicki kl. VII a             12. Jakub Zorant kl. VII b
  5. Adam Joniec kl. VII a                         13. Partycja Żebrowska kl. VII b
  6. Oleksandr Kushpa kl. VII a              14. Maciej Guzal kl. VIII
  7. Ksawery Trusz kl. VII a                     15. Martyna Marchlewska kl. VIII