„BAWMY SIĘ RAZEM”

Dnia 7 października 2023 roku w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji odbyła impreza sportowo-rekreacyjna „Bawmy się razem” skierowana do uczniów klas drugich ostródzkich szkół podstawowych. Celem imprezy było podniesienie sprawności fizycznej oraz popularyzacja sportu i rekreacji wśród dzieci. W zmaganiach sportowych wzięło udział 6 drużyn. Uczniowie rywalizowali w 10 konkurencjach: zamiana piłek, wyścig pająków, wyścig kelnerów, odwracanie krążków, nauka kozłowania, wyścig na czworakach, król strzelców, wyścig po niespodziankę, wyścig skokami, sztafeta wahadłowa. Drugoklasiści z naszej szkoły spisali się rewelacyjnie. Z radością wbiegali na podium po odbiór nagród za zdobycie I, II i III miejsca w zależności od konkurencji. Równie wspaniale prezentowali się członkowie rodzin - kibice naszych  małych sportowców, którzy głośno dopingowali swoje pociechy. To było bardzo udane i ekscytujące sobotnie przedpołudnie.

Data dodania: 2023-10-07 05:28:59
Data edycji: 2023-10-11 05:30:02