BAL ÓSMOKLASISTY

W piątek, 16 czerwca 2023 r. w restauracji Kraina Jezior miał miejsce długo wyczekiwany, zwłaszcza przez uczniów najstarszych klas, Bal Ósmoklasisty. Młodzież z pomocą rodziców, wychowawców i przy ogromnym wsparciu pani Natalii Łupaczewskiej udekorowała salę, przygotowała wspaniały program artystyczny i podarunki dla nauczycieli. Uczniowie klasy VIIIa i VIIIb zaprezentowali też swoje umiejętności taneczne podczas tradycyjnego poloneza. Na tegorocznym balu pojawiła się również prezentacja filmów podsumowujących osiem lat edukacji w naszej szkole. Był to niezwykle wzruszający punkt imprezy, ponieważ niejednej osobie zakręciła się wtedy łezka w oku. Po części oficjalnej i artystycznej nastał czas szalonej zabawy do późnych godzin nocnych. Uczniowie tego dnia fantastycznie się bawili, zapraszając do zabawy swoich szkolnych opiekunów, a także rodziców, którzy tego dnia czuwali nad bezpieczeństwem swoich pociech.

Data dodania: 2023-06-16 09:42:55
Data edycji: 2023-06-27 09:49:08