ANKIETA MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA OSTRÓDA W „PIĄTCE”

We wtorek, 16 I 2023 r. radny okręgu nr 5 - Jędrzej Różalski z klasy VII przeprowadził wśród swoich kolegów i koleżanek z klasy VII, VIIIa i VIIIb anonimową ankietę, która została opracowana i zatwierdzona przez członków Młodzieżowej Rady Miasta Ostróda podczas ostatniego spotkania. Miała ona za zadanie zbadać aktualne problemy ostródzkiej młodzieży, natomiast jej wyniki pozwolą odpowiednio dopasować działania MRMO do potrzeb młodych ludzi mieszkających na terenie naszego miasta. Uczniowie najstarszych klas mogli zapoznać się z ankietą za pomocą linku lub specjalne wygenerowanego kodu QR, z którym nasz radny odwiedził poszczególne oddziały. Dostęp do ankiety pojawił się także na tablicy Samorządu Uczniowskiego na I piętrze. Przeprowadzenie ankiety nadzorowała p. Jowita Adamska - opiekun SU.

Data dodania: 2023-01-17 15:41:57
Data edycji: 2023-01-17 15:45:18