ANGIELSKIE ZOO W KLASIE IIIB

W dniu 18 listopada na zajęciach języka angielskiego z panią Martyną Szpechar do klasy IIIb zawitało zoo. Chętni uczniowie przygotowali projekty przedstawiające główne fakty i wygląd wybranego przez siebie dzikiego zwierzęcia, a następnie prezentowali je po angielsku na forum klasy. Co więcej, każda osoba mogła przynieść swojego ulubionego pluszaka-zwierzaka, którego wspólnie z nauczycielem nazywała i omówiła jego najważniejsze cechy. Klasa razem wybrała najpiękniejsze prace, które zostały nagrodzone na forum klasy. Wyjątkowe zoo przysporzyło wielu pozytywnych emocji, a co więcej uczniowie utrwalili swoje słownictwo związane ze zwierzętami.

Data dodania: 2021-11-18 16:49:23
Data edycji: 2021-12-06 16:52:50