ANDRZEJKI

Andrzejki są wspaniałą okazją do zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku do tradycji i obrzędów ludowych. 29.11.2018 r. w naszej szkole wychowawcy klas zorganizowali dyskotekę, na której królowały oczywiście najnowsze hity z list przebojów. Uczniowie przygotowali różnorodne wróżby. Okazało się, że wszystkie dziewczęta wyjdą kiedyś za mąż, a chłopcy znajdą swoje żony. Dzięki wróżbom dowiedzieliśmy się, jakie odniesiemy sukcesy. Można było sprawdzić, kim się zostanie w przyszłości. Zabawy, radości oraz uśmiechu było co niemiara. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.

GALERIA-ANDRZEJKI KL. I

GALERIA-ANDRZEJKI KL. III