AKCJA „SZKOŁY PEŁNE TALENCIAKÓW”

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wsparcia Naszej szkoły w akcji „Szkoły pełne talentów” prowadzoną przez sieć sklepów Lidl. Jeżeli przy okazji codziennych zakupów wesprą Państwo Naszą placówkę będzie nam ogromnie miło. Na czym polega akcja? Otóż, gdy wydamy na nasze zakupy minimum 50 złotych i w naszym koszyku znajdzie się owoc lub warzywo otrzymamy przy kasie Talenciaka - kupon z kodem QR. Jeżeli korzystamy z kasy samoobsługowej podchodzimy z paragonem po jego odbiór. Następnie, albo sami skanujemy ten kod i przypisujemy do Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostródzie, albo przynosimy ten kupon i wrzucamy do skrzyneczki. Pojawi się ona 21.09.2022r. przy wejściu głównym do szkoły. Każdy Talenciak, to punkty dla szkoły, które potem będziemy mogli wymienić na nagrody dla naszych uczniów. Akcja trwa do 13 listopada!

Data dodania: 2022-09-20 20:26:12
Data edycji: 2022-12-11 21:20:38