29. AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

Nasza szkoła kolejny już raz wzięła udział w akcji Sprzątanie Świata. Rozpoczęliśmy ją już 12 września 2022 r. zbiórką i selekcją śmieci na naszym Osiedlu Plebiscytowym. Każdego dnia wybrane klasy wraz z wychowawcami ochoczo opuszczały swoje sale lekcyjne, aby aktywnie włączyć się do ogólnoświatowej akcji, która w tym roku przebiegała pod hasłem „Wszystkie śmieci są nasze”. Ostatecznie inicjatywa zakończyła się 30 września 2022 r. sprzątaniem drogi do Międzylesia przez uczniów klasy IVa i IVb. Pani Lucyna Kopeć sporządziła z przeprowadzonej akcji raport, który przesłała do Fundacji Nasza Ziemia. W odpowiedzi otrzymaliśmy Certyfikat i podziękowania o następującej treści: „Fundacji Nasza Ziemia dziękujemy Wam z całego serca za tak liczny udział w tegorocznej Akcji. Dzięki Wam z optymizmem patrzymy w przyszłość. Ciągle jest nas wielu, aby dbać o naszą planetę, która coraz bardziej wymaga naszej troski i uważności”.

GALERIA I - III

GALERIA IV - VIII