11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Jak co roku w naszej szkole nauczyciele wraz ze swoimi podopiecznymi obchodzili Narodowe Święto Niepodległości. Nawet nauczanie zdalne nie mogło im przeszkodzić w świętowaniu tak ważnego i podniosłego dla każdego Polaka dnia. W pierwszej kolejności pedagodzy podczas godzin wychowawczych rozmawiali z uczniami o wydarzeniach historycznych, które miały miejsce właśnie 11 listopada. Nasz szkoła także i w tym roku włączyła się do ogólnopolskiej akcji ,,Cała Polska do hymnu”. Inicjatywa polegała na wspólnym odśpiewaniu ,,Mazurka Dąbrowskiego” - 10 listopada równo o godz. 11:11 z setek monitorów naszych komputerów można było usłyszeć piękne wykonania pieśni, oczywiście w odpowiedniej pozycji. Na hasło ,,do hymnu’’ wszyscy stanęliśmy na baczność i odśpiewaliśmy, najpiękniej jak tylko potrafimy, nasz hymn państwowy.

Data dodania: 2020-11-10 13:48:55
Data edycji: 2021-02-21 16:56:05