Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kadra

mgr Iwona Lisowska

Dyrektor Zespołu, nauczyciel informatyki

mgr Beata Karaban

Wicedyrektor Zespołu, logopeda

mgr Joanna Chylak

Kierownik świetlicy, lider Szkolnego Koła Wolontariatu "Szafirki"

 

mgr Anna Sotnik

wychowawca kl. I a, nauczyciel techniki, opiekun Szkolnego Koła Teatralnego "Chochliczki"

mgr Zuzanna Jarzynka

wychowawca kl. I b

mgr Jolanta Baniukiewicz

wychowawca kl. II a, nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

mgr Klaudia Berlińska

wychowawca kl. II b, wychowawca świetlicy

mgr Alina Rogowska

wychowawca kl. III a, nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

mgr Patrycja Wiśniewska

wychowawca kl. III b, wychowawca świetlicy

mgr Lucyna Kopeć

wychowawca kl. IV, nauczyciel historii, geografii, wychowania do życia w rodzinie

mgr Danuta Szymczak

wychowawca kl. V a, nauczyciel wychowania fizycznego, współorganizujący proces kształcenia, opiekun Szkolnego Koła PCK

mgr Krystyna Wójcicka

wychowawca kl. V b, naczyciel jęz. polskiego, zajęć rewalidacyjnych, opiekun gazetki szkolnej "Ploteczki Piąteczki"

mgr Małgorzata Joniec

wychowawca kl. VI a, nauczyciel matematyki, informatyki, zajęć rewalidacyjnych

mgr Adriana Pappelbon

wychowawca kl. VI b, nauczyciel przyrody, biologii, chemii, edukacji dla bezpieczeństwa, wychowawca świetlicy

mgr Jowita Adamska

wychowawca kl. VII, nauczyciel jęz. polskiego, opiekun Szkolnego Koła Teatralnego "Chochliki", opiekun Koła Dziennikarskiego "Złote Piórka"

mgr Lucyna Katachurka

wychowawca kl. VIII, nauczyciel matematyki, fizyki

mgr Wioletta Lebioda

nauczyciel jęz. angielskiego

mgr Anna Piskórz

nauczyciel jęz. angielskiego

mgr Magdalena Janowska

nauczyciel jęz. niemieckiego, wiedzy o społeczeństwie, wychowawca świetlicy, opiekun Samorządu Uczniowskiego

mgr Joanna Lewkowicz

nauczyciel muzyki, plastyki, wychowawca świetlicy

mgr Marzena Szaciłowska

nauczyciel jęz. polskiego, informatyki

mgr Arkadiusz Urbańczyk

nauczyciel wychowania fizycznego, opiekun Szkolnego Koła PCK

mgr Anna Burkiewicz

nauczyciel religii

mgr Adrianna Achrem

pedagog szkolny, nauczyciel doradztwa zawodowego, zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne

mgr Bogusława Lipińska

nauczyciel biblioteki, doradztwa zawodowego

mgr Luiza Czaplińska-Zychalak

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Beata Godlewska

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

mgr Joanna Oleksiak

wychowawca świetlicy, opiekun koła wokalnego "Piąteczki", opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu "Szafirki"

mgr Dominika Siwkowska

psycholog, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

 

 

 

 

Data dodania: 2018-08-30 16:16:13
Data edycji: 2020-02-03 15:19:38
Ilość wyświetleń: 1082

Konkursy

Więcej

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button