Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra

mgr Iwona Lisowska

Dyrektor Zespołu, nauczyciel informatyki

mgr Beata Karaban

Wicedyrektor Zespołu, nauczyciel zajeć korekcyjno-kompensacyjnych

mgr Joanna Chylak

Kierownik świetlicy

 

mgr Klaudia Berlińska

wychowawca kl. I a, nauczyciel zajęć informatycznych

mgr Luiza Czaplińska-Zychalak

wychowawca kl. I b

mgr Alina Rogowska

wychowawca kl. II a, nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

mgr Anna Orłowska

wychowawca kl. II b, nauczyciel plastyki

mgr Jolanta Baniukiewicz

wychowawca kl. III a, nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

mgr Adrianna Błażejewska

wychowawca kl. III b

mgr Anna Andryszczyk

wychowawca kl. IV a, nauczyciel jęz. polskiego

mgr Lucyna Katachurka

wychowawca kl. IV b, nauczyciel matematyki

mgr Anna Piskórz

wychowawca kl. V a, nauczyciel jęz. angielskiego

mgr Wioletta Lebioda

wychowawca kl. V b, nauczyciel jęz. angielskiego

mgr Lucyna Kopeć

wychowawca kl. VI, nauczyciel historii, geografii, wychowania do życia w rodzinie

mgr Danuta Szymczak

wychowawca kl. VII a, nauczyciel wychowania fizycznego, współorganizujący proces kształcenia, opiekun Szkolnego Koła PCK

mgr Magdalena Janowska

wychowawca kl. VII b, nauczyciel jęz. niemieckiego, techniki, wiedzy o społeczeństwie, opiekun Samorządu Uczniowskiego

mgr Małgorzata Joniec

wychowawca kl. VIII a, nauczyciel matematyki, informatyki, zajęć rewalidacyjnych

mgr Adriana Pappelbon

wychowawca kl. VIII b, nauczyciel przyrody, biologii, chemii, edukacji dla bezpieczeństwa, wychowania do życia w rodzinie

mgr Jowita Adamska

nauczyciel jęz. polskiego, opiekun Szkolnego Koła Teatralnego "Chochliki"

mgr Marzena Szaciłowska

nauczyciel języka polskiego, informatyki, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu "Szafirki"

mgr Katarzyna Ostrowska

nauczyciel fizyki

mgr Martyna Szpechar

nauczyciel jęz. angielskiego, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

mgr Arkadiusz Urbańczyk

nauczyciel wychowania fizycznego, opiekun Szkolnego Koła PCK

mgr Anna Czarnowska

nauczyciel religii

mgr Romana Truchel

nauczyciel religii

mgr Adrianna Achrem

pedagog szkolny, nauczyciel doradztwa zawodowego, zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne

mgr Bogusława Lipińska

nauczyciel biblioteki

mgr Joanna Lewkowicz

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, nauczyciel plastyki

mgr Beata Godlewska

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

mgr Małgorzata Guzal

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

mgr Magdalena Szypczyńska

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

mgr Natalia Łupaczewska

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

mgr Dominika Siwkowska

psycholog

mgr Joanna Sawic

wychowawca świetlicy, nauczyciel muzyki

mgr Daria Bukowska

wychowawca świetlicy

mgr Marta Dzieniszewska

wychowawca świetlicy

mgr Nina Gaszyńska

logopeda

 

 

 

 

Data dodania: 2018-08-30 16:16:13
Data edycji: 2021-08-24 13:30:40
Ilość wyświetleń: 2487

Konkursy

Więcej

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej