Inicjatywy Samorządu Uczniowskiego I semestr 2023/2024

14 II 2024 r. – WALENTYNKI

Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. W naszej szkole każdy z uczniów, przez ponad tydzień mógł wrzucać do skrzynki swoją "Walentynkę". Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W środę 14 lutego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego doręczyli wszystkie kartki i prezenty adresatom. Obdarowani zostali nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele i pozostali pracownicy szkoły.

6 XII 2023 r. – NASZĄ SZKOŁE ODWIEDZIŁ……MIKOŁAJ! – MIKOŁAJKI

Szkolny korowód złożony z Mikołaja i jego pomocników – elfów, z koszem pełnym słodkości i prezentów, odwiedził wszystkich uczniów naszej szkoły.

21 XI 2023 r. - DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI POŁĄCZONY ZE WSPARCIEM DOMU DLA DZIECI W MORĄGU

Z okazji Dnia życzliwości mamy same pyszności. Samorząd Uczniowski wraz z Szkolnym Wolontariatem przygotowali kiermasz ciast z którego dochód był przeznaczony na dwa cele. Wsparcie Domu Dla Dzieci Promyk w Morągu oraz Dzieci z Hospicjum Stacjonarnego Caritas w Olsztynie.

1 XI 2023 r.- DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA KLAS IV- VIII

Zarząd SU przygotował z tej okazji dyskotekę. Tańce trwały do wieczora.

26 X 2023 r. – SPOTKANIE SAMORZĄDU UCZNIOWKSIEGO Z DYREKTOREM SZKOŁY

W trakcie zebrania zorganizowanego przez p. Magdalenę Szypczyńska – opiekuna SU, poszczególni uczniowie przedstawili swoje pomysły na działalność samorządu w I semestrze roku szkolnego 2023/2024.

19 IX 2023 r. - WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Data dodania: 2023-11-13 06:20:58