ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 - Szkoła Podstawowa numer 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Ze wzglÄ™du na obowiÄ…zujÄ…ce obostrzenia pandemiczne uroczyste zakoÅ„czenie roku szkolnego 2020/2021 odbyÅ‚o siÄ™ etapami w nastÄ™pujÄ…cej kolejnoÅ›ci: klasy I-II, III i IV-VII. Na koÅ„cu mury naszej placówki opuÅ›cili uczniowie klasy VIII, którzy 25 czerwca stali siÄ™ jej absolwentami. Tego dnia wszyscy nasi uczniowie otrzymali promocjÄ™ do klasy programowo wyższej. Wielu z nich zdobyÅ‚o Å›wiadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i stypendia za wysokie wyniki w nauce. Najlepsi uczniowie dodatkowo otrzymali nagrody od Å»eglugi Ostródzko-ElblÄ…skiej, która sprawuje patronat nad naszÄ… szkoÅ‚Ä…. Podczas apeli zostaÅ‚y również wrÄ™czone podziÄ™kowania dla rodziców, którzy w minionym roku szkolnym wspóÅ‚pracowali ze szkoÅ‚Ä… i swojÄ… pomocÄ… wspierali przede wszystkim wychowawców, ale też nauczycieli w pracy na rzecz ich dzieci. Wszyscy uczniowie po pożegnaniu z wychowawcami, opuÅ›cili szkoÅ‚Ä™ we wspaniaÅ‚ym nastroju, ponieważ przed nimi dwa miesiÄ…ce wakacji.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KL. I - II

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KL. IV - VII