ZAKOŃCZENIE KLAS III

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 klas III miało miejsce w piątek, 25 czerwca 2021 r. Oprócz uczniów, dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły obecni byli na nim także rodzice trzecioklasistów. Uroczystość rozpoczeła się od odśpiewania ,,Mazurka Dąbrowskiego” – hymnu państwowego. Następnie uczniowie zaprezentowali króki program artystyczny. Przedstawienie wprowadziło zaproszonych gości w klimat nadchodzącyh wakacji i wywołało na twarzach wielu osób szeroki uśmiech. Później nadszedł czas na najprzyjemniejszą część ceremonii, czyli rozdanie dyplomów, nagród i co najważniejsze świadectw z rąk dyrekcji i wychowawców. Na zakończenie dyrektor szkoły, pani Iwona Lisowka, pogratulowała uczniom wyników, podziękowała nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim wakacyjne życzenia. Chwilę później nauczyciele wraz z wychowankami udali się do sal, aby podsumować miniony rok szkolny, pożegnać się z nimi po zakończonym etapie edukacyjnym, a także rozdać przygotowane upominki. Uroczystości tej towarzyszył pogodny, ale jednoczesnie wzruszający nastrój.

Data dodania: 2021-06-25 15:58:12
Data edycji: 2021-07-07 16:01:30