XI OSTRÓDZKI PRZEGLĄD PRZEDSTAWIEŃ BOŻONARODZENIOWYCH

14 grudnia Szkolne Koła Tartane "Chochliki" i "Chochliczki" uczestniczyły w XI Ostródzkim Przeglądzie Przedstawień Bożonarodzeniowych. Organizatorem imprezy jak co roku była Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie. Przegląd jest przede wszystkim doskonałą okazją do kultywowania polskich tradycji i zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem, a także do popularyzowania dorobku teatralnego szkół podstawowych, konfrontacji dokonań artystycznych, wymiany doświadczeń dotyczących różnych wypowiedzi teatralnych. Nasi uczniowie w tym roku wystąpili ze spektaklem pt. "Opowieść wigilijna". Przedstawienie wraz z Chochliczkami i Chochlikami przygotowała p. Anna Sotnik i p. Jowita Adamska. Efektowne dekoracje, ciekawe kostiumy, wzruszająca muzyka, śpiew, taniec i  rewelacyjna gra aktorska – tak w telegraficzny skrócie można podsumować ten występ. Uczniowie przenieśli widzów do XIX wiecznego Londynu, a co najważniejsze udowodnili, że pieniądze szczęścia nie dają. Podsumowania przeglądu dokonało tegoroczne jury: p. Monika Kazimierczak i p. Julian Pawłowski. Przegląd nie miał formy konkursu, dlatego każdy zespół otrzymał okolicznościową statuetkę, dyplomy i słodkie upominki.

Data dodania: 2018-12-14 12:23:32
Data edycji: 2019-02-01 13:21:53