Wystawa i wykład

Zapraszamy uczniów, nauczycieli, pracownicy obsługi i administracji Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie oraz rodziców, mieszkańcy Osiedla Plebiscytowego i miasta na wystawę i wykład „Ostróda dawniej i dziś” oraz historyczną rodzinną grę terenową.

O godz. 15:00 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie zostanie otwarta wystawa fotograficzna „Ostróda dawniej i dziś” przygotowana przez uczniów i nauczycieli tej szkoły. W trakcie wystawy, o godz.15:30 odbędzie się wykład na temat historii osiedla i miasta. Po zakończonym wykładzie uczestnicy będą mieli okazję swobodnie porozmawiać i wymienić się wiedzą z prelegentami. Następnie Samorząd Uczniowski poprowadzi historyczną rodzinną grę terenową tematyką związaną z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Wydarzenie zostanie udokumentowane przez RzeczJasnaTV (telewizja społeczna Stowarzyszenia Inicjatyw Możliwych Rzecz Jasna) oraz jako fotoreportaż.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Data dodania: 2018-08-30 16:23:44
Data edycji: 2018-09-27 06:08:50