WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH NA ETAPIE WOJEWÓDZKIM

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w etapie szkolnym Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, biologii oraz historii. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się pięcioro uczniów z najstarszych klas: trzy uczennice z języka polskiego Aleksandra Skorupska, Maja Dylewicz i Oliwa Rychcik i dwóch uczniów z matematyki Filip Satkiewicz i Hubert Wapiński.

Na etapie wojewódzkim tego konkursu dziewczęta pod kierunkiem polonistki, pani Jowity Adamskiej odniosły ogromny sukces. Ola zdobyła zaszczytny tytuł laureatki. Co ciekawe jest ona uczennicą klasy VII! Tym samym Aleksandra zostanie zwolniona z Egzaminu Ósmoklasisty z języka polskiego, a także zostanie w pierwszej kolejności przyjęta do wymarzonej szkoły średniej. Natomiast uczennice klasy VIII  Maja Dylewicz  i Oliwia Rychcik uzyskały tytuły finalistek.  Gratulujemy!

To nie koniec sukcesów. Na etapie wojewódzkim Konkursu Przedmiotowego z   matematyki wspaniale zaprezentował się Filip Satkiewicz. Filipowi pod czujnym okiem pani Lucyny Katachurki, nauczyciela matematyki, udało się zdobyć tytuł finalisty.

Gratujemy sukcesów i czekamy na kolejne!

Data dodania: 2020-03-30 02:10:01
Data edycji: 2020-03-30 02:31:04